Prvotřídní kanceláře jako dělané pro vaši firmu

KONTAKTUJTE NÁS

VÝRAZNÁ ARCHITEKTURA

Náš projekt je originální svou výraznou architekturou

DOSTUPNOST

Metro C - Pražského povstání

VELKÁ VARIABILITA

Pankrác Prime má velmi variabilní interiéry pro váš byznys

TECHNOLOGIE

Technologické zázemí našeho projektu je na nejvyšší úrovni


Pankrác Prime

Všimli jste si, že slova s důležitym sdělením jsou vždy krátká? Život, Láska, Čas, Sex, to vše se obejde bez zbytečnych komplikací. V jednoduchosti je krása. A taková je naše budova: elegantní, reprezentativní, praktická, svěží, světlá, čistá, účelná… jedním slovem PRIME.

Každý detail objektu je připraven tak, aby nevytvářel žádná zbytečná omezení. Všemu co by vás mohlo obtěžovat při kreativním přístupu k plánování vašich prostor jsme jednoduše nedovolili vzniknout. Sloupy jsou přímo ve fasádě, nebo budoucí chodbě a díky tomu je prostor takříkajíc čistym papírem bez limitů, v němž si můžete navrhnout kancelářský „herní plán“ podle svého.

Musí kancelářská budova vypadat jako kancelářská budova? Ne a Pankrác Prime je toho důkazem. Jde o výsledek studia Mimolimit architektky Báry Škorpilové. Gradientní fasáda se zaobleným rohem celé stavby přináší světlo do vedlejšího domu. To, že jde o kancelářskou budovu prozrazuje jen rastr vertikálních čar. V celém interiéru byly použity originální materiály: měď, travertin a dřevo zpracované v ruzných povrchových úpravách. Zdařilý konstrast lze obdivovat v lobby, kde je jedna stěna tvořena kobercem. Parková úprava okolo Pankrác Prime je vhodná nejen k relaxaci, ale je potěšení i pro oko obyvatelů sousedního bytového domu.